Filter products / KNIHY - Osobní rozvoj / Showing 1 - 12 of 25 results
big_bajky-o-stesti-od-pani-goose

Bajky o štěstí od paní Goose

Dětská kniha krátkých bajek, na jejichž základě si děti dělají samy vlastní rozhodnutí o tom, co je dobré a co nikoli. Cílem knížky je zvýšit tvořivost dětí a pomoci rodičům, aby vedli své děti k tomu, že budou v životě dělat správná rozhodnutí.

220 Kč
Laci pavlík - ako fungujů úspešné firmy

Ako fungujú úspešné firmy – Ladislav Pavlík

Táto kniha je výjimečná tím, že všechny kapitoly, příspěvky a články, které obsahuje, pochází z reálného života. Jsou to příběhy skutečných slovenských firem, které podnikají na našem trhu v našich podmínkách, bez státní anebo mezinárodní podpory. Další výhodou této knihy je, že informace, které se v ní nachází, můžete do praxe zavést hned, bez dlouhé přípravy anebo velkých investicí. Když se této vědomosti rozhodnete skutečně použít, můžete svou firmu dostat na novou, hvězdnou úroveň a vydělat stovky tisíc eur.

880 Kč
9788027008872

Uzavírání: příručka profesionálního prodejce – Grant Cardone

Více než 100 tipů pro uzavírání obchodů.

Naučte se uzavírat a nikdy nebudete bez práce, nikdy nebudete bez peněz.

Umění uzavírat je klíčovým faktorem, který jde mnohem dále než pouhé přesvědčování, propagování a prodávání. Tato dovednost je jádrem každé transakce mezi lidmi.

Ukažte mi skutečně úspěšného člověka a já vám ukážu mistra uzavírání. Uzavření dohody je nezbytné pro každou výměnu zdrojů a zahájení jakékoliv aktivity mezi dvěma stranami. Tak se chopte pera a pojďme to podepsat.

440 Kč
prodej

Prodej nebo prodají tobě – Grant Cardone

Jak si prosadit svou v obchodě i v životě

Ať už jste prodejcem, manažerem pro prodej nebo podnikatelem, kniha „Prodej, nebo prodají tobě“ bude vaším průvodcem, který vám pomůže efektivně prodávat vaše nápady, produkty i služby komukoliv.

440 Kč
10X

Pravidlo 10X – Grant Cardone

Znásobte 10X svůj život!

Zjistěte přesně, kde začít, co dělat a jak sledovat každý krok, který podniknete s cílem dosáhnout 10X více peněz, 10X více svých cílů, 10X více štěstí a 10X více možností.

440 Kč
jestli_nejsi_prvni-600x600 (2)

Jestli nejsi první, budeš poslední – Grant Cardone

Jedinkrát, kdy by měla být použita konkurence, je, když nad ní máte převahu.
Ne každý může získat prodej, vyhrát hru nebo vést na trhu. V průběhu ekonomického propadu je mnohem těžší prodat vaše produkty, udržet si svou základnu zákazníků a získat podíl na trhu. Chyby se stávají dražšími a neúspěchy skutečnou možností pro ty, kteří nemají nadvládu. Zjistíte, jak prodat své produkty, když ostatní nemohou, a získat podíl na trhu od své konkurence. Téměř všechny rady ohledně prodeje, které jste se naučili, vás dostanou na poslední místo. Přečtěte si tuto knihu a zjistěte, jak dosáhnout maximálního úspěchu v obchodování!

440 Kč
hardcover-book-mockup_koniec-s

Koniec studenej vojny medzi predajcami a zákazníkmi – Andrej Sizov a Jim Mathers

Studená válka mezi prodejci a zákazníky. Každý den na každém trhu na světě, si už celé stovky let prodejci zákazníky přehazují mezi sebou, přebírají je jeden druhému, namlouvají je, „prodávají je“, zastrašují je, lžou jim, podlézají jim, „pečují“ o ně nebo je uplácejí. Podobně je to i u prodejců – jsou klamáni, „předání“, zastrašováni, lákáni, zválcování, shazování, zrazování, demoralizováni, a ponecháni napospas osudu. Zkuste si promluvit s běžným prodejcem a řekne vám: „Je to jako válka.“ Zeptejte se na názor běžného zákazníka a řekne vám: „Prodejci prostě nemůžete věřit.“ V této knize se dozvíte, jak tuto Studenou válku ukončit, čehož výsledkem bude, že se stanete úspěšnějším, šťastnějším a bohatším profesionálním prodejcem.

850 Kč
Problémy_prace_kniha

Problémy práce – L. Ron Hubbard

„Dělník není jen pouhým dělníkem. Pracovník není jen pouhým pracovníkem. A úředník není jen pouhým úředníkem. Jsou žijícími, dýchajícími, důležitými pilíři, na nichž stojí celá struktura naší civilizace. Nejsou to kolečka v ohromném stroji. Jsou tím strojem samotným.“

L. Ron Hubbard

385 Kč