Filter products / DOPLŇKY STRAVY / Showing 1 - 12 of 17 results
Glutation_problemyneexistuji.cz_obr

LIPOSOMÁLNÍ GLUTATHION 200 ML

Glutathion je nejsilnější antioxidant, který si tělo dokáže vytvářet samo a tělo ho recykluje. Selhává v okamžiku silné toxikaci. Glutathion je schopen zabránit poškození důležitých buněčných  složek způsobených reaktivními druhy kyslíku,  jako jsou volné radikály, peroxidy a těžké kovy. 

766 Kč
lipo zinek

Lipozomální zinek, 200 ml

Zinek podporuje zdravou pokožku, vlasy, nehty a snižuje oxidační stres. Vitamín C podporuje zdravý imunitní systém a metabolismus energie.

513 Kč
Lipozomální vitamín C_problemyneexistuji.cz

Lipozomální vitamín C 200 ml

Vitamín C je důležitý pro imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem. A Lipozormální C má nejvyšší vstřebatelnost vitamínu C.

 

449 Kč
IMG_014

Multi VITAMINERÁL forte

Multi VITAMINERÁL forte je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

260 Kč
Immunity

IMMUNITY FORTE 500

Nejsilnější lék proti všem nemocem je náš vlastní imunitní systém. Nic nedokáže tělo ochránit lépe než správně fungující imunitní systém – proto je potřeba ho podpořit a dodat mu potřebné nástroje pomocí IMMUNITY FORTE 500.

1075 Kč