Filter products / DOPLŇKY STRAVY / Showing 1 - 12 of 14 results
Lipozomální vitamín C

Lipozomální vitamín C 200 ml

Vitamín C je důležitý pro imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem. A Lipozormální C má nejvyšší vstřebatelnost vitamínu C.

 

456 Kč
IMG_014

Multi VITAMINERÁL forte

Multi VITAMINERÁL forte je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

280 Kč
regulator

Regulatpro® Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk výživy z bio ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin – fermentována je tak ideální výživa pro udržení nebo obnovu zdraví (živá syrová strava).

1439 Kč
Diamond

DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic

Chcete, aby byla vaše pleť vypnutá a bez vrásek? „Jděte“ na to tentokrát přes správnou výživu s přírodním výživovým doplňkem, který vaší pokožce dodá pořádnu dávku kolagenu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C, a účinně tak podpoří vaše snahy o omlazení.

520 Kč
Sleva
Griffonia

GRIFFONIA by Brandeis Clinic

Poslední kus v akci. Pozor! Expirace do červen 2018. Cítíte se stále vyčerpaní, smutní či v depresi? Máte pocit, že se na nic nedokážete soustředit? Nebo vás dokáže „doběla vytočit“ i úplná maličkost? Podpořte svůj mozek a nervovou soustavu doplňkem stravy GRIFFONIA by Brandeis Clinic.

900 Kč 800 Kč
Life_Energy

LIFE ENERGY by Brandeis Clinic

Potýkáte se s nedostatkem energie? Připadáte si vyčerpaní, bez elánu? Doléhá na vás stres?

Nedostatek energie, stres a pocity vyčerpání mohou někdy dolehnout na každého z nás. S LIFE ENERGY by Brandeis Clinic na vás ale únava nedosáhne. Buďte plni životního elánu a vitality. Stačí jedna kapsle denně!

870 Kč