Filter products / DOPLŇKY STRAVY / Showing all 9 results
IMG_014

Multi VITAMINERÁL forte

Multi VITAMINERÁL forte je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

250 Kč
IMG_013

Multi VITAMINERÁL

Multi VITAMINERÁL je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

220 Kč
regulator

Regulatpro® Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk výživy z bio ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin – fermentována je tak ideální výživa pro udržení nebo obnovu zdraví (živá syrová strava).

1439 Kč
Diamond

DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic

Chcete, aby byla vaše pleť vypnutá a bez vrásek? „Jděte“ na to tentokrát přes správnou výživu s přírodním výživovým doplňkem, který vaší pokožce dodá pořádnu dávku kolagenu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C, a účinně tak podpoří vaše snahy o omlazení.

520 Kč
Sleva
Griffonia

GRIFFONIA by Brandeis Clinic

Poslední kus v akci. Pozor! Expirace do červen 2018. Cítíte se stále vyčerpaní, smutní či v depresi? Máte pocit, že se na nic nedokážete soustředit? Nebo vás dokáže „doběla vytočit“ i úplná maličkost? Podpořte svůj mozek a nervovou soustavu doplňkem stravy GRIFFONIA by Brandeis Clinic.

900 Kč 800 Kč
Life_Energy

LIFE ENERGY by Brandeis Clinic

Potýkáte se s nedostatkem energie? Připadáte si vyčerpaní, bez elánu? Doléhá na vás stres?

Nedostatek energie, stres a pocity vyčerpání mohou někdy dolehnout na každého z nás. S LIFE ENERGY by Brandeis Clinic na vás ale únava nedosáhne. Buďte plni životního elánu a vitality. Stačí jedna kapsle denně!

870 Kč
bone-280x240

Bone Forte

Účelem Bone Forte je nejen prevence Osteoporózy, ale také řešení už vzniklého onemocnění. Je určený pro všechny věkové kategorie, ale hlavně pro lidi starší 40 let, dále pak pro ženy během menopauzy a především po ní. Bone Forte je velkou nadějí a hlavně jistotou optimálního denního přísunu vápníku a všech potřebných živin nezbytných pro udržení zdravých kostí.

961 Kč
join-280x240

Joint Forte

Hledáte unikátní komplexní doplněk stravy? Právě jste ho našli – Joint Forte. Zajistí vám cílenou výživu kloubů, šlach, chrupavek, zdravou a pěknou pokožku, nehty, vlasy a do vašeho těla doplní tolik důležitý kolagen.Díky Joint Forte si budete moct naplno užívat veškerý pohyb bez kompromisů. 

966 Kč