Filter products / DOPLŇKY STRAVY / Showing 1 - 12 of 16 results
Glutation_problemyneexistuji.cz_obr

LIPOSOMÁLNÍ GLUTATHION 200 ML

Glutathion je nejsilnější antioxidant, který si tělo dokáže vytvářet samo a tělo ho recykluje. Selhává v okamžiku silné toxikaci. Glutathion je schopen zabránit poškození důležitých buněčných  složek způsobených reaktivními druhy kyslíku,  jako jsou volné radikály, peroxidy a těžké kovy. 

737 Kč
Lipozomální ZINEK s vitamínem C_problemyneexistuji.cz

Lipozomální zinek, 200 ml

Zinek podporuje zdravou pokožku, vlasy, nehty a snižuje oxidační stres. Vitamín C podporuje zdravý imunitní systém a metabolismus energie.

493 Kč
Lipozomální vitamín C_problemyneexistuji.cz

Lipozomální vitamín C 200 ml

Vitamín C je důležitý pro imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem. A Lipozormální C má nejvyšší vstřebatelnost vitamínu C.

 

432 Kč
IMG_014

Multi VITAMINERÁL forte

Multi VITAMINERÁL forte je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

280 Kč
regulator

Regulatpro® Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk výživy z bio ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin – fermentována je tak ideální výživa pro udržení nebo obnovu zdraví (živá syrová strava).

1439 Kč
Immunity

IMMUNITY FORTE 500

Nejsilnější lék proti všem nemocem je náš vlastní imunitní systém. Nic nedokáže tělo ochránit lépe než správně fungující imunitní systém – proto je potřeba ho podpořit a dodat mu potřebné nástroje pomocí IMMUNITY FORTE 500.

1034 Kč
bone-280x240

Bone Forte

Účelem Bone Forte je nejen prevence Osteoporózy, ale také řešení už vzniklého onemocnění. Je určený pro všechny věkové kategorie, ale hlavně pro lidi starší 40 let, dále pak pro ženy během menopauzy a především po ní. Bone Forte je velkou nadějí a hlavně jistotou optimálního denního přísunu vápníku a všech potřebných živin nezbytných pro udržení zdravých kostí.

961 Kč