Filter products / DOPLŇKY STRAVY / Showing 1 - 12 of 18 results
Glutation_problemyneexistuji.cz_obr

LIPOSOMÁLNÍ GLUTATHION 200 ML

Glutathion je nejsilnější antioxidant, který si tělo dokáže vytvářet samo a tělo ho recykluje. Selhává v okamžiku silné toxikaci. Glutathion je schopen zabránit poškození důležitých buněčných  složek způsobených reaktivními druhy kyslíku,  jako jsou volné radikály, peroxidy a těžké kovy. 

737 Kč
Lipozomální ZINEK s vitamínem C_problemyneexistuji.cz

Lipozomální zinek, 200 ml

Zinek podporuje zdravou pokožku, vlasy, nehty a snižuje oxidační stres. Vitamín C podporuje zdravý imunitní systém a metabolismus energie.

493 Kč
Lipozomální vitamín C_problemyneexistuji.cz

Lipozomální vitamín C 200 ml

Vitamín C je důležitý pro imunitní systém, zvyšuje odolnost těla proti nemocem. A Lipozormální C má nejvyšší vstřebatelnost vitamínu C.

 

432 Kč
IMG_014

Multi VITAMINERÁL forte

Multi VITAMINERÁL forte je vysoce kvalitní výživový doplněk určený každému, nejvíce však osobám se zvýšenou fyzickou a s psychickou zátěží a dospívající mládeži. Napomáhá posilování imunity a dobré stavbě kostí, je vhodný pro údržbu nervové soustavy, upravuje metabolismus, zlepšuje funkci mozku, aktivuje hormonální systém, nezbytný je také pro výživu svalů a krvetvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zajišťuje rovnováhu fyzického a duševního zdraví.

250 Kč
regulator

Regulatpro® Bio 350 ml

Regulatpro® Bio je kaskádově fermentovaný enzymový doplněk výživy z bio ovoce, ořechů, zeleniny, klíčků a bylin – fermentována je tak ideální výživa pro udržení nebo obnovu zdraví (živá syrová strava).

1439 Kč