co_vam_chyba_aby_ste_boli_fit

Čo Vám chýba, aby ste boli fit – Adelle Davis

Adelle Davis je držitelka Nobelovy ceny za chemii a své poznatky shrnula v knize Čo vám chýba aby ste boli fit. Srozumitelně psaná kniha, která byla původně určená pouze lékařům, vám pomůže pochopit vaše tělo, jeho nemoci a především se účinně vyléčit a zajistit si plnohodnotné zdraví.

Není skladem

Sdílejte

Katalogové číslo: 517 Kategorie:

Popis produktu

Lékařská věda o velmi účinném léčení a prevenci nemocí pomocí živin udělala za posledních 30 let nesmírné pokroky. Tyto poznatky jsou však většinou roztroušeny ve speciálních odborných časopisech, které jsou málo čteny, takže většina praktických lékařů o nich ani neví. Autorka této publikace vystudovala lékařskou fakultu, získala vědecký titul z biologie a biochemie a specializovala se na ortomolekulární medicínu. Ortomolekulární medicína léčí živinami, tj. látkami, obsaženými v lidském těle. Nedostatek některých látek vyvolává určitou nemoc. Z tohoto hlediska je složení potravy pro nemocného stejně důležité jako pro zdravého. Uzdravení z jakékoliv nemoci nemůže být rychlé, pokud je neúčinné trávení a vstřebávání. Naše strava by měla sestávat co nejvíce z potravin v přirozeném stavu. O stupni našeho zdraví rozhoduje nejen výběr potravin, ale i způsob, jak je připravujeme. Pokud jíme potraviny, které mají nevhodný poměr kalorií a živin, vznikne nedostatek životně důležitých živin.

 

 

 

Profil autora

Daisie Adelle Davis byla americkou autorkou specializovanou na oblast zdravé výživy. Ve své době patřila mezi nejznámější a nejuznávanější odborníky na výživu v USA. A. Davis a její obavy o lidské zdraví položily základní kámen dnešnímu názoru, že správná strava může udržet zdraví a prodloužit život. Její rady pomohly statisícům a snad i milionům lidí, kteří se zbavili nemocí a žijí plnohodnotným životem zdravého člověka.

Podrobnosti

Vydavatelství: Eko-konzult
Počet stran: 192 stran
Vazba: brožovaná vazba
Jazyk: slovenský jazyk
ISBN: 9788080791889
Rok vydání: 2013
 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.